Továbbra is az utánpótlás nevelésre és a fejlesztésekre kell a fókuszt helyezni, hiszen a rendkívül sikeres 2025-ös vitorlásszezon bebizonyította, hogy fiataljaink tehetségesek és a világ élvonalában versenyeznek. Az eredmények ismeretében egyértelmű, hogy a befektetés megéri, amit folytatni kell,- - mondta dr. Gellér László Alajos, a Magyar Vitorlás Szövetség elnöke a Balatonfüreden megtartott, hagyományos Vitorlabontó ünnepségen.