A Madarak és Fák Napja alkalmából május 10-én Fülemüle sétát tartottak a Koloska-völgyben a Nők a Balatonért Egyesület szervezésében. Az útba eső növényeket és a madarak dalát Balogh László erdőmérnök-tanár segítségével azonosították be.