Fülemüle séta a Madarak és fák napja alkalmából

Fülemüle sétát szervezett a Nók a Balatonért Egyesület a Madarak és fák napja alkalmából. Az egyesület arácsi csoportja ezúttal is Balogh László erdőmérnök-tanárt, a Balaton-felvidéki Nemzeti Park korábbi igazgatóját kérte fel túravezetőnek. A résztvevőket a séta végén szalonnasütés várta a Koloska-forrásnál, majd a koraesti órákban lámpásokkal indultak vissza az erdei úton. 

A videó adatai

Forgatás napja

  • 2026-05-10

Helyszín

  • Balatonfüred, Koloska-völgy

Riportalany

  • Balogh László erdőmérnök, tanár

Szerkesztő

  • Mórocz Anikó

Operatőr

  • Mórocz Anikó

Vágó

  • Sági Tibor