Bergmann Nándor fagylaltja különdíjat kapott az idei Balaton Fagyija versenyen. A zsűri tizennyolc versenyző, összesen harminc különféle fagylaltját bírálta május 8-án a füredi Kékszalag PORT-ban. A győztesnek járó kupát a Florida Fagyizó vihette haza Balatonmáriafürdőre, a Balaton Noir fantázianevű fagyijukkal érdemelték ki az elismerést.